Bo szczęściu trzeba pomagać

wtorek, 12 listopada 2013

Co prawda planowałam napisać dzisiaj o czymś całkiem odmiennym, ale stwierdziłam, że jak temat wypadu do muzeum zaczeka dzień bądź dwa to nic mu się nie stanie. A dziś skrobię coś, co możliwe zaciekawi większe grono - otaczające nas zewsząd konkursy. 
Odkąd z powrotem wróciłam na mieszkanie zaczęłam baczniejszą uwagę zwracać na produkty, które umożliwiają branie udziału w konkursach np. czekolady, makarony, batony, serki. Gdy mówię o tym innym znajomym, Ci robią na mnie oczy, że w tak wielu akcjach tego typu biorę udział. Czyli oni nie do końca zdają sobie sprawę, ile tych konkursów jest, jak niewiele trzeba zrobić, aby wziąć w nich udział i co można wygrać. 
Dlatego dziś dzielę się z wami tą wiedzą i apeluję, aby nie przyglądać się temu biernie, ale korzystać z danej szansy. I przede wszystkim nie narzekać później, że i tak nie ma się szczęścia w takich rzeczach. Bo dlaczego wyrażać tak pochopne opinie, skoro nawet się nie próbuje!


Pierwszy konkurs jest związany z batonami Grześki i naklejkami na nimi. Na nich znajdują się kody, które rejestruje się na stronie wraz z imieniem i nazwiskiem i danymi kontaktowymi. Należy zachować jedynie opakowanie po batoniku. Nagrodą jest złoto, czyli pieniążki. Konkurs trwa do 29 listopada. Ja już zgłosiłam 3 kody.

W kolejnym również należy rejestrować kody znajdujące się na wewnętrznej ściance kubeczka po serku Danio. W taki sposób można zdobyć cenne punkty. Również angażując się w zabawę z Małym Głodem można zdobyć dodatkowe punkty. Więcej na stronie. Konkurs trwa do 31 grudnia. Sama pochłaniam spore ilości Danio waniliowego, stąd uzbierało mi się dość sporo tych punktów. Do wygrania są lodówki, tablety, konsole Sony Playstation, bony oraz gadżety z Małym Głodem.

Tym razem coś mniej słodkiego - makaron, tak uwielbiany przez nas - studentów. Na opakowaniach znajdziemy naklejki z kodami, które należy zgłaszać na stronie konkursowej. Ważne, aby zachować paragon oraz opakowanie z naklejką. Wygrać można puszki, roboty kuchenne i pieniążki. Konkurs trwa do 15 grudnia. Sama mam już na swoim koncie całe 3 kody.

Ponownie mamy słodkie batony - KitKat. Tym razem zgłaszamy numery paragonów z zakupionym batonikiem. Obowiązkowo zatrzymujemy opakowanie oraz paragon. Wygrać można tablety i przyznam się, że marzy mi się taki. A że jest ich tysiąc do wygrania, to po cichu trzymam za siebie kciuki. Konkurs trwa do 31 grudnia. 

Kogo nie przekonałam, że warto ten dupa :P A spróbowanie niewiele kosztuje. A choćby dla takiej maskotki czy puszki!

12 komentarzy:

 1. Fajnie, że próbujesz brać udział w takich konkursach. Mam nadzieję, że uda Ci się zgarnąć jakąś nagrodę.
  Swoją drogą lubię "Grześki"! <3

  OdpowiedzUsuń
 2. rzeczywiście, nigdy się nie zwraca uwagi na te pierdoły wypisane na opakowaniu, a tu czasem można coś ciekawego zdobyć :) zacznę się temu przyglądać uważniej. Ja to biorę udział często w internetowych czy nawet blogowych rozdaniach i ostatnio nawet udało mi się jedno wygrać :)

  OdpowiedzUsuń
 3. A ja tylko w ER próbuję wygrywać, hahah ! ;D Powodzenia!

  Tak, "odpimpol" to takie słowo wyrózniające Pegaza ze wszystkich, często go używa na antenie. I sposób, w jaki je wypowiada... ♥
  No właśnie nie wiem, czy nie mają mnie dość... to trochę jak z Lorein, hahaha. ale jak ja w coś się wkręcę to mnie weźmie na całego!

  Tak, tak, ja się w końcu zorganizuję...

  OdpowiedzUsuń
 4. No na to wychodzi ;)) póki natchnienie i wena mnie nie opuści będę tworzyć coraz częściej ;)

  OdpowiedzUsuń
 5. Szczęście jak fortuna czasem się uśmiecha do nas, wiesz że i mi kiedyś udało się wygrać coś cennego, a dokładnie 2 lata temu Tableta w konkursie sylwestrowym ;)) trzeba korzystać z każdej okazji, ja liczę na to że kiedyś wygram milion w lotto ;)

  OdpowiedzUsuń
 6. Zapominałam dodać że pobrałam czcionki z przedostatniego postu. ;)

  OdpowiedzUsuń
 7. coś ogarnę, hahaha. na razie znowu przeczytali mojego maila :D

  OdpowiedzUsuń
 8. Jak ktoś chce, to potrafi :) i mam takie samo zdanie o konkursach jak ty ... z tym ze ja jakos nie mam parcia, zeby brac w nich udzial :)

  OdpowiedzUsuń
 9. Kiedyś próbowałam bawić się w to, ale nie miałam nigdy szczęścia do takich wygranych. Ale może Ty będziesz mieć większe :)

  OdpowiedzUsuń
 10. dokładnie, samo do nas nie przyjdzie ;p tym bardziej warto próbować, gdyż dużo ludzi po prostu olewa te konkursy, więc konkurencja jest mniejsza automatycznie ;p

  OdpowiedzUsuń
 11. walcz Grafico, życzę samych słodkich zwycięstw ;)

  OdpowiedzUsuń